Pánové, chodíte často?

Drtivé většině mužů se ve starším věku nevyhnou prostatické potíže. Po padesátce už tyto problémy trápí každého druhého Čecha.

První příznaky se však projevují mnohem dříve, například častějším nočním vstáváním na toaletu. Pokud se příznaky neřeší, problémy s prostatou mohou narůstat a výrazně ovlivnit kvalitu života. Naštěstí existují cesty, jak optimalizovat funkci prostaty:

Bylinnými čaji

Nejčastěji jsou v nabídce s obsahem vrbovky, kopřivy, zlatobýlu či břízy. Právě tyto byliny mohou mít vliv na močovou soustavu a funkci prostaty. Čaje se však musejí užívat pravidelně a ve velkých dávkách, aby se organizmus nasytil účinnými látkami. Množství těchto látek v čajích může také výrazně kolísat.

Ověřenými přípravky

Na českém trhu je k dostání několik přípravků zaměřených na normální funkci prostaty. Velmi dobrým hodnocením se může pyšnit doplněk stravy Cemio RED3 se slivoní africkou, jejíž účinky prokazují klinické testy. Tento přípravek patří dlouhodobě mezi špičku české farmaceutiky.

Léčbou

Pokud se obtíže s prostatou stanou nesnesitelnými a výrazně se zhorší (například chodíte močit častěji než 5x v noci, objevíte krev v moči, bolest v podbřišku, neudržíte moč nebo přestanete močit úplně), je bezpodmínečně nutné navštívit specialistu, urologa.

Je vám více než 45 let a registrujete první obtíže, nebo chcete vsadit na prevenci?

Doporučujeme užívat Cemio RED3.

Kombinuje v sobě ověřené rostlinné výtažky pro zdraví prostaty, potenci a vitalitu. Všechny extrakty jsou ve farmaceutické kvalitě, tudíž je zaručena vysoká účinnost a přesný poměr účinných látek.

Díky této nadstandardní kvalitě se užívá pouze 1 kapsle denně.

Mezi hlavní aktivní složky Cemio RED3 patří:

Slivoň africká

(Pygeum africanum)

Extrakt z pygeum africanum patří mezi nejlépe zmapované rostlinné extrakty používané na podporu funkce prostaty a mezi nejpreferovanější rostlinné látky používané urology v Německu, Rakousku a Francii.

Pozitivní účinek na funkci prostaty byl prokázán klinickou studií.

Extrakt z kůry 3:1 – 100 mg

300 mg v jedné kapsli

Maca peruánská

(Lepidium meyenii)

Jedná se o prastarou rostlinu jihoamerických And ceněnou pro své afrodiziakální účinky. Přezdívá se jí “Peruánská viagra”. Tyto její účinky byly potvrzeny také klinickou studií. Jedná se o dvojitě zaslepenou, placebem kontrolovanou klinickou studii na 50 dobrovolnících. Klinická studie potvrdila, že užívání extraktu z macy vede k subjektivnímu zlepšení sexuálního života.

Kořen

25 mg v jedné kapsli

Sibiřský ženšen

(Eleutherococcus senticosus)

Sibiřský ženšen je znám jako významný adaptogen. Jedním z klíčových mechanismů účinku adaptogenů je podpora imunitního systému, díky čemuž se může organismus lépe adaptovat na náročné a stresující situace, je odolnější vůči různým nepříznivým faktorům vnějšího prostředí, s čímž souvisí i účinek na zvýšení vitality. Účinky sibiřského ženšenu byly prokázány klinickými studiemi.

Extrakt z kořene 10:1 – 10mg

100 mg v jedné kapsli

Kustovnice čínská

(Lycium chinense)

Klenot čínské medicíny, využívání jejích plodů se datuje v Číně od období konce dynastie Ming (1644). Plody této rostliny se nazývají godži (goji).

Červenooranžové bobule jsou označovány jako „ovoce radosti a dlouhověkosti“.

Extrakt z plodu 1:1 – 10 mg

10 mg v jedné kapsli

Gumojilm jilmový

(Eucommia ulmoides)

Asijský strom, který se pěstuje pro sběr kůry zvané du zhong.

V Číně se tradičně užívá k posílení mužské energie jang.

Extrakt z kůry 3:1 – 10 mg

30 mg v jedné kapsli

Len setý

(Linum usitatissimum L.)

Evropská bylina, semena jsou zdrojem účinných látek s podpůrným efektem na prostatu.

Extrakt ze semen 4:1 – 10 mg

40 mg v jedné kapsli

Sója luštinatá

(Glycine max)

Díky obsahu isoflavonů je součástí tradičních receptur v oblasti péče o mužské i ženské zdraví.

Prospívá normální funkci prostaty a ženské hormonální rovnováze v klimakteriu.

Extrakt ze semen 5:1 – 10 mg

50 mg v jedné kapsli

Cemio RED3 pro opravdové muže

Na prostatu a podporu funkce močového měchýře a močových cest.
Na potenci a podporu sexuálních funkcí.
Na vitalitu, podporu fyzické a duševní kondice.

Pánové, vyberte si dobře a nenechte prostatu ovládat Váš život, mějte ji plně pod kontrolou!

Prostata úzce souvisí s potencí a vitalitou. Nedovolte, aby vám diktovala rytmus ve dne i v noci, vyberte si dobře.

Zkušenosti uživatelů Cemio RED3®

„U urologa jsem byl asi třikrát a řeknu vám, nic příjemného to nebylo. Protože moje problémy nejsou tak vážné, vyzkoušel jsem RED3 a poprvé za několik let jsem se pořádně vyspal. Takže až mi tenhle produkt přestane zabírat, vrátím se k urologovi. Do té doby mám jasno – pokračuju v užívání.

Zdeněk F., 52 let, Karlovy Vary

"Když jsem chodil na střední a bydlel s rodiči, pamatuju si jak táta každou noc scházel schody z ložnice na záchod. Strašně vrzaly a mě to vždycky vzbudilo, kolikrát takhle šel i pětkrát za noc!!

Později mi došlo, že měl problémy s prostatou, které tehdy nebylo jak řešit. Teď už je doba naštěstí jinde, pomalu se blížím k jeho věku a vím, že na prostatu je třeba si dát pozor. Proto beru RED3 preventivně už druhým rokem a můžu zaklepat, noční pochůzky na záchod mne míjejí."

Petr S., 53 let, Praha

"RED3 jsem dostal od manželky, myslel jsem, že ji zastřelím. Věděl jsem, že mám problém, ale nemyslel jsem si, že by si toho všimla i ona. Beru už půl roku a musím uznat, že na tom složení něco bude. První změny byly po 3 týdnech a teď už je všechno jak má být."

Radek K., 52 let, Písek

Cemio RED3 pro opravdové muže

Na prostatu a podporu funkce močového měchýře a močových cest.
Na potenci a podporu sexuálních funkcí.
Na vitalitu, podporu fyzické a duševní kondice.

Pánové, vyberte si dobře a nenechte prostatu ovládat Váš život, mějte ji plně pod kontrolou!